Dotacje, dotacje, dotacje!

Hej, hej, Ty! Tak, Ty! Chcesz może jakąś dotację?😎😎

Dotacja na firmę, dotacja dla fundacji, dla stowarzyszenia, dla gminy na asfalt, dla znajomych Króliczka na norki!💰💰💰

Dotacja, mój przyjacielu, to pieniądze. Pieniądze, które i tak ktoś weźmie. Więc pomyśl o tym, że to Ty możesz na nich zarobić!👍

W jaki sposób? Zrozum jak działają, wg jakich kryteriów są rozdawane, z jakich dokumentów korzystają instytucje, które je rozdają. Zrozumienie to podstawa do zbudowania swojej fortuny na dotacjach.

Możesz przygotować się, żeby dotację wziąć dla siebie, albo możesz przygotować się żeby pomagać innym pozyskać dotacje i zarabiać na prowizji, możliwości jest wiele!

Więc jeżeli myślisz o zmianie pracy, chcesz zarabiać więcej pieniędzy niż średnia krajowa to jest to kierunek dla Ciebie.

PS. Wg mnie system dotacyjny powinien zostać zniszczony (ZERO dotacji). Ale zaczęła się nowa perspektywa środków unijnych (2021-2027), a słowo DOTACJA to magiczne słowo dla polityków.

Lepiej zrozumieć system, wydoić go do cna i zamknąć, niż denerwować się, pozwolić zarabiać innym i ciągnąć go w nieskończoność.

Wiedza to potęgi klucz!

Na moim kanale jest film z wprowadzeniem do systemu dotacyjnego, zachęcam do obejrzenia.

Pozdro!

O autorze

Jakub Tyliszczak - wizjoner, ekonomista, działacz społeczny, człowiek. Od lat zajmuję się rozwojem organizacji, samorządów i instytucji publicznych. Powołałem Fundację Przyszłość, ponieważ widzę Polskę bogatą, a w niej bogatych Polaków. Fundacja służyć mi będzie do osiągnięcia tej wizji.
Głównym terenem moich działań jest Sulechów i województwo lubuskie.
W wolnym czasie tańczę, spaceruję, czytam, myślę i uczę się nowych rzeczy (ostatnio żonglowania).
Prowadzę kanał na YT na którym dzielę się swoimi spostrzeżeniami i wiedzą.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *