Im więcej wiem, tym lepiej śpię.

Znacie takie powiedzenie „im mniej wiesz, tym lepiej śpisz”? To ja mam odwrotnie. Czasami nie mogę zasnąć, bo zdaję sobie sprawę ile rzeczy nie wiem. I tak też stało się teraz. W poniedziałek miałem spotkanie, które jeszcze we mnie mocno rezonuje. Można powiedzieć, że poszedłem polować na zające, a upolowałem niedźwiedzia. No i pojawiło się pytanie: co z tym niedźwiedziem zrobić?

Na szczęście w zeszłym roku mocno pracowałem nad tym, żeby nauczyć się swobodnie mówić „nie wiem” i „czuję się z tym tak” i „czy możesz mi z tym pomóc”. Więc poniedziałek i wtorek poświęciłem na rozmowy, na spotkania i na szukanie odpowiedzi. W trakcie dwóch dni dowiedziałem się mnóstwa nowych rzeczy, dostałem nowe perspektywy i dzisiaj będę spał spokojnie.

W porównaniu do poniedziałku wiem dzisiaj dużo więcej. Już niedługo podzielę się z Wami efektami tej wiedzy i tych spotkań.

Pozdrawiam i do zobaczenia w Przyszłości:)

O autorze

Jakub Tyliszczak - wizjoner, ekonomista, działacz społeczny, człowiek. Od lat zajmuję się rozwojem organizacji, samorządów i instytucji publicznych. Powołałem Fundację Przyszłość, ponieważ widzę Polskę bogatą, a w niej bogatych Polaków. Fundacja służyć mi będzie do osiągnięcia tej wizji.
Głównym terenem moich działań jest Sulechów i województwo lubuskie.
W wolnym czasie tańczę, spaceruję, czytam, myślę i uczę się nowych rzeczy (ostatnio żonglowania).
Prowadzę kanał na YT na którym dzielę się swoimi spostrzeżeniami i wiedzą.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *