Łagów Lubuski: zacznijmy nowe! Kampania na wójta

W miasteczku Łagów, znane z pięknych jezior i lasów, zrodziła się nietypowa kampania na wójta. Celem kampanii jest zwrócenie uwagi na trzy największe problemy regionu: kwestię śmieci, brak plaży oraz niewystarczającą promocję miasta. Wszystko to przedstawione jest w humorystycznej formie, która ma na celu rozpoczęcie dyskusji na tematy ważne dla lokalnej społeczności.

W serii filmów opublikowanych na YouTube przez Fundację Przyszłość, mieszkańcy Łagowa oraz wszyscy zainteresowani mogą zobaczyć trudne problemy, które dotykają ich miasta, przedstawione w satyryczny sposób. Kampania „(nie) wszystko to żarty” chce pokazać, że zmiany są możliwe, jeśli tylko zaangażujemy się we wspólną debatę i działanie.

Ten film dotyczy porusza problem śmieci, które zagrażają pięknu naturalnemu regionu, braku plaży, która wpływa na atrakcyjność turystyczną miasta oraz brak skutecznej promocji Łagowa, która przekłada się na mniejsze zainteresowanie turystów.

Kampania „(nie) wszystko to żarty” to inicjatywa mająca na celu zwrócić uwagę mieszkańców na problemy dotykające ich miasta. Przedstawienie tych kwestii w humorystycznej formie pozwala przełamać bariery i otworzyć drogę do dyskusji oraz podjęcia działań mających na celu poprawę życia mieszkańców. Czy mieszkańcy zaangażują się w dialog i wspólnie zaczną wprowadzać zmiany? Odpowiedź poznamy, obserwując rozwój kampanii.

O autorze

Jakub Tyliszczak - wizjoner, ekonomista, działacz społeczny, człowiek. Od lat zajmuję się rozwojem organizacji, samorządów i instytucji publicznych. Powołałem Fundację Przyszłość, ponieważ widzę Polskę bogatą, a w niej bogatych Polaków. Fundacja służyć mi będzie do osiągnięcia tej wizji.
Głównym terenem moich działań jest Sulechów i województwo lubuskie.
W wolnym czasie tańczę, spaceruję, czytam, myślę i uczę się nowych rzeczy (ostatnio żonglowania).
Prowadzę kanał na YT na którym dzielę się swoimi spostrzeżeniami i wiedzą.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *