(Nie) Wszystko to żarty – nowa kampania Fundacji Przyszłość!

W dobie powszechnego dostępu do informacji, coraz trudniej jest przyciągnąć uwagę odbiorców do ważnych spraw społecznych. Dlatego Fundacja Przyszłość postanowiła podejść do tematu w nieco inny sposób – z uśmiechem i wiedzą, że czasami śmiech może być najlepszą receptą na porozumienie.

Kampania „(Nie) Wszystko to żarty – rozmawiajmy o ważnych tematach bez nadęcia” to cykl kreatywnych materiałów wideo, które w lekkiej, żartobliwej formie zwracają uwagę na kluczowe problemy społeczne. Celem kampanii jest zainspirowanie społeczeństwa do otwartej i szczerej rozmowy na temat wyzwań, z jakimi się borykamy.

W ramach kampanii, Fundacja Przyszłość przygotowała serię filmów, które przybliżą widzom tematy takie jak: wandalizm, katastrofa ekologiczna nad Odrą, upadek polskich miasteczek turystycznych, betonoza miast, brak angażowania ludzi do działań władzy, ochrona środowiska czy edukacja. Wszystkie materiały wideo są tworzone z przemyśleniem, dobrym smakiem oraz wyczuciem, aby nie urazić uczuć odbiorców, a jednocześnie zachęcić do refleksji i dyskusji.

Kampania „(Nie) Wszystko to żarty” to również zaproszenie do współtworzenia społeczności ludzi, którzy chcą zmieniać świat na lepsze, biorąc aktywny udział w dialogu na temat trudnych spraw. Fundacja Przyszłość zachęca do udziału w kampanii poprzez komentowanie, udostępnianie materiałów oraz dzielenie się własnymi pomysłami na rozwiązanie problemów społecznych.

Sprawdź naszą stronę oraz profile w mediach społecznościowych, aby zobaczyć materiały wideo i przyłączyć się do dyskusji. Pamiętaj, że razem możemy zmieniać rzeczywistość, rozmawiając o ważnych tematach z uśmiechem i bez nadęcia!

Pierwszy materiał wideo w kampanii „(nie) wszystko to żarty”

Nie przegap kolejnych odcinków kampanii, które będą publikowane na naszych kanałach. Każdy film będzie dotyczył innego problemu społecznego, przedstawionego w sposób lekki, ale jednocześnie prowokujący do myślenia.

Dzięki zaangażowaniu zarówno twórców kampanii, jak i uczestników społeczności, wierzymy, że inicjatywa „(Nie) Wszystko to żarty – rozmawiajmy o ważnych tematach bez nadęcia” może przyczynić się do zwiększenia świadomości społecznej oraz inspirować do działania na rzecz poprawy jakości życia wszystkich obywateli.

Nie bądź obojętny! Dołącz do naszej społeczności i włącz się w rozmowę o ważnych tematach. Razem możemy zmienić świat na lepsze, a przy tym dobrze się bawić. Bo przecież (nie) wszystko to żarty!

O autorze

Jakub Tyliszczak - wizjoner, ekonomista, działacz społeczny, człowiek. Od lat zajmuję się rozwojem organizacji, samorządów i instytucji publicznych. Powołałem Fundację Przyszłość, ponieważ widzę Polskę bogatą, a w niej bogatych Polaków. Fundacja służyć mi będzie do osiągnięcia tej wizji.
Głównym terenem moich działań jest Sulechów i województwo lubuskie.
W wolnym czasie tańczę, spaceruję, czytam, myślę i uczę się nowych rzeczy (ostatnio żonglowania).
Prowadzę kanał na YT na którym dzielę się swoimi spostrzeżeniami i wiedzą.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *