Nasionko Przyszłości – faza startowa

Jak fajnie jest, jak pracując można jednocześnie spełniać marzenia. Ja obecnie pracuję nad projektem, dzięki któremu spełnię DWA marzenia na raz!

Projekt nazywa się Nasionko Przyszłości. Dzięki niemu całe miasto będzie w kwiatach, a lasy będą bioróżnorodne. To jest moje pierwsze marzenie – kwiaty w całym mieście i lasy bez monokultur.

Projekt będziemy realizować ze Szkołami Podstawowymi i Przedszkolami w naszej Gminie, co jest spełnieniem mojego drugie marzenia: dzieci będą pracować!😁😁😁

Bo to dzieci w projekcie będą odpowiedzialne za sadzenie i dbanie o posadzone pnącza i kwiaty🌺🌸🌼

Ten rok to poligon dla tego projektu – sprawdzimy co się sprawdza, jak to działa i jak przyjmą to dzieci i mieszkańcy. Zaczniemy od powojników na terenach Szkół i Przedszkoli oraz być może na terenach kilku instytucji publicznych w Gminie.👍👍

Projekt jest jeszcze w fazie rozwojowej i więcej szczegółów będę przedstawiał w przyszłych postach

Co sądzicie o Nasionku Przyszłości? Czy chcecie powojnik i kwiaty w mieście? Dajcie znać w komentarzu✏️🖋

Zachęcam do polubienia strony na Facebooku i udostępniania postów – warto budować zasięgi i trafiać do większej ilości zainteresowanych!

O autorze

Jakub Tyliszczak - wizjoner, ekonomista, działacz społeczny, człowiek. Od lat zajmuję się rozwojem organizacji, samorządów i instytucji publicznych. Powołałem Fundację Przyszłość, ponieważ widzę Polskę bogatą, a w niej bogatych Polaków. Fundacja służyć mi będzie do osiągnięcia tej wizji.
Głównym terenem moich działań jest Sulechów i województwo lubuskie.
W wolnym czasie tańczę, spaceruję, czytam, myślę i uczę się nowych rzeczy (ostatnio żonglowania).
Prowadzę kanał na YT na którym dzielę się swoimi spostrzeżeniami i wiedzą.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *